Poznaj rodzinę domów Energiale

EnergialeHOME to linia perfekcyjnie zaprojektowanych
i wykonanych, optymalnie z największym poszanowaniem natury, trzech plus energetycznych Willi Apartamentowych

Poznaj rodzinę domów Energiale

EnergialeHOME to linia perfekcyjnie zaprojektowanych i wykonanych optymalnie, z największym poszanowaniem natury, trzech plus energetycznych Willi Apartamentowych

Poznaj Garda, Como i Comforto

Garda

Najmniejsza, a jednocześnie funkcjonalna i komfortowa Willa  Apartamentowa o umiarkowanej powierzchni.

 • 84m² po podłogach
 • 60m² powierzchni użytkowej
 • 4 pokoje
 • budynek całoroczny o doskonałej termice
 • panoramiczna witryna
 • Standard WT 2021

Como

Średnia, a jednocześnie sprawiająca wrażenie bardzo dużej funkcjonalnej i komfortowej Willi Apartamentowej.

 • 122m² po podłogach
 • 86m² powierzchni użytkowej
 • 5 pokoi
 • budynek całoroczny o doskonałej termice
 • panoramiczna witryna
 • Standard WT 2021

Comforto

Największa, holistyczna, najbardziej komfortowa i funkcjonalna Willa Apartamentowa.

 • 120m² powierzchni użytkowej
 • 150m² powierzchni po podłogach
 • 6 pokoi
 • budynek całoroczny o doskonałej termice
 • panoramiczna witryna
 • Standard WT 2021

Energiale Garda

Energiale Garda w standardzie Popular Class zapewnia wszystko czego potrzebujesz do zamieszkania, a w standardzie Luxury Class Energy+ , dzięki technologii Energiale, dom produkuje energię. Wybór pozostawiamy Tobie.

 

Więcej szczegółów i cena: kliknij Poznaj Garda

Energiale Garda to przede wszystkim absolutna harmonia i doskonałe proporcje funkcjonalnych stref. Strefę dzienną stanowi komfortowy salon wraz z wydzieloną praktyczną częścią kuchenno-koktajlową oraz jadalnią. Całość jest idealnie doświetlona panoramicznym przeszkleniem z wyjściem na przestronny taras z ekspozycją zachodnią.

Prosto z komfortowego salonu udajemy się schodami na piętro domu, do części wypoczynkowej i nocnej. Kryją się w niej dwie wygodne sypialnie. Jedna duża, przeszklona witryną w orientacji tajemniczo zachodzącego słońca oraz druga, w której słońce wita nas zalotnie z samego poranka.

Energiale Como

Energiale Como w standardzie Popular Class zapewnia wszystko czego potrzebujesz do zamieszkania, a w standardzie Luxury Class Energy+, dzięki technologii Energiale, dom produkuje energię. Wybór pozostawiamy Tobie.

 

Więcej szczegółów i cena: kliknij Poznaj Como

Willa COMO to absolutnie optymalne pod każdym względem wykorzystanie powierzchni. Na parterze Willi znajduje się bardzo duży relaksowo-wypoczynkowy salon wraz z przestronną częścią jadalno-kulinarną. Istotnym komponentem jest duży pokój, który może pełnić rolę gabinetu z niezależnym wejściem. Wszystko uzupełnia komfortowa łazienka oraz pomieszczenie techniczne z niezbędnymi komponentami termiczno-energetycznymi i automatyką inteligentnego domu.

Na piętrze znajduje się bardzo przestronna, wyposażona w duże witryny o orientacji południowo-zachodniej, sypialnia małżeńska z wydzieloną strefą nocną oraz oddzieloną podwójnymi, rozsuwanymi drzwiami, strefą relaksacyjno-dzienną. Po przeciwnej stronie, znajdziemy również dwie niezależne sypialnie. Wszystko to uzupełnia funkcjonalna łazienka kąpielowa.

Energiale Comforto

Energiale Comforto w standardzie Popular Class zapewnia wszystko czego potrzebujesz do zamieszkania, a w standardzie Luxury Class Energy+ , dzięki technologii Energiale, dom produkuje energię. Wybór pozostawiamy Tobie.

 

Więcej szczegółów i cena: kliknij Poznaj Comforto

Willa COMFORTO to pełen komfort i luksus w dowolnym wydaniu. Na parterze Willi Apartamentowej COMFORTO znajduje się przestrony, przeszklony witryną salon z wydzielonymi strefami relaksu i wypoczynku oraz częścią jadalną, którą uzupełnia rozbudowana strefa kuchenna ze wszystkimi zdobyczami technologicznym w zakresie domowego potencjału gastronomicznego. Oddzielny przestronny pokój może również pełnić rolę specjalistycznego mini gabinetu. Wszystko uzupełnia łazienka, pralnia oraz zaplecze z automatyką domową oraz komponentami termiczno-energetycznymi.

Na piętrze Willi COMFORTO znajduje się sypialna małżeńska z wydzieloną podwójnymi rozsuwanymi drzwiami częścią nocną oraz częścią dzienną. Konfiguracja tej sypialni przewiduje również możliwość niezależnego wejścia do każdej z tych części. W sypialni małżeńskiej zastosowano bardzo duże witryny, które sprawiają ze dostępna przestrzeń sięga horyzontu. Po przeciwnej stronie znajdują się dwie niezależne sypialnie. Wszystko jest uzupełnione o przestronną łazienkę kąpielową oraz dwa niezależne boksy gospodarcze.

Ekosystem Energiale

Energiale to system energetyczny zapewniający bezpieczeństwo i ekonomię, zintegrowany dzięki autorskim rozwiązaniom.

W Energiale uważamy, że energia elektryczna będzie jednostką monetarną przyszłości a dostęp do własnej głównie odnawialnej, pewnej i taniej energii elektrycznej wyznacza poziom bezpieczeństwa, opłacalność inwestycji i komfort życia. Tworzymy innowacyjne rozwiązania, które pomagają lepiej zarządzać wyprodukowaną energią.

Wytworzona w domu Energiale Garda energia pokrywa Twoje codzienne potrzeby. Dzięki niej stajesz się samowystarczalny i niezależny, ładujesz nią pojazd elektryczny, magazynujesz ją w domowym magazynie energii lub w sieci energetycznej.

Plus energetyczny dom Energiale to gwarantowany najwyższy styl, model i komfort życia.

EnergialeBOX – w którym w funkcjonalną całość łączymy wszystkie najnowsze, dostępne technologie w zakresie produkcji odnawialnej słonecznej energii elektrycznej, jej magazynowania i wykorzystania do zasilania domów, osiedli, hoteli oraz małych firm, dodatkowo do wytwarzania i magazynowania ciepła, ładowania własnych aut elektrycznych lub kierowania za pomocą software do sieci elektroenergetycznej a już w niedalekiej przyszłości do dostarczania tejże sieci elektroenergetycznej, energetycznego „Świętego Graala”, czyli elastyczności.

EnergialeBox to modułowa, skalowalna konstrukcja umożliwiająca elastyczne dobranie optymalnych komponentów do wytwarzania i magazynowania energii elektrycznej oraz ciepła i dowolnego wykorzystania do zasilania pojedynczych domów, osiedli mieszkaniowych, hoteli oraz małych i średnich firm.

W sposób elastyczny możemy konfigurować wszystkie komponenty – pompy ciepła, bufory ciepła, magazyny energii.

Wypełnij formularz i otrzymaj katalog natychmiast