Poznaj Energiale Garda

Garda to najmniejsza, a jednocześnie funkcjonalna i komfortowa Willa  Apartamentowa o umiarkowanej powierzchni, spełniającej wszelkie codzienne potrzeby domowników i ich gości.

Poznaj Energiale Garda

Energiale Garda to najmniejsza, a jednocześnie funkcjonalna i komfortowa Willa  Apartamentowa o umiarkowanej powierzchni, spełniającej wszelkie codzienne potrzeby domowników i ich gości.

Energiale Garda

Energiale Garda w standardzie Popular Class zapewnia wszystko czego potrzebujesz do zamieszkania, a w standardzie Luxury Class Energy+ , dzięki technologii Energiale, dom produkuje energię. Wybór pozostawiamy Tobie.

 

 

Energiale Garda to przede wszystkim absolutna harmonia i doskonałe proporcje funkcjonalnych stref. Strefę dzienną stanowi komfortowy salon wraz z wydzieloną praktyczną częścią kuchenno-koktajlową oraz jadalnią. Całość jest idealnie doświetlona panoramicznym przeszkleniem z wyjściem na przestronny taras z ekspozycją zachodnią.

Prosto z komfortowego salonu udajemy się schodami na piętro domu, do części wypoczynkowej i nocnej. Kryją się w niej dwie wygodne sypialnie. Jedna duża, przeszklona witryną w orientacji tajemniczo zachodzącego słońca oraz druga, w której słońce wita nas zalotnie z samego poranka.

Komponenty termiczno-energetyczne dla Twojego domu kupisz na

EnergialeBOX

W ofercie znajdują się pompy ciepła, magazyny ciepła, magazyny energii oraz kotły zgazowujące drewno. Wszystkie produkty dostępne od ręki!

Wypełnij formularz i otrzymaj aktualną ofertę natychmiast