Dom Energiale Como laureatem konkursu domów do 70m2 Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego

Nowoczesna stodoła

Dom Energiale Como finalistą konkursu GUNB

Niezmiernie miło nam zaanonsować, że Dom Energiale Como została laureatem konkursu architektonicznego GUNB „Dom do 70m2” mającego na celu wyłonić najlepsze projekty domów jednorodzinnych w Polsce. Jak czytamy na stronie Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego, projekty podlegały ocenie w takich walorach jak funkcjonalność, oszczędność, ekologia oraz estetyka.

Wyróżnienie, nagroda oraz zaproszenie do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki stanowią dowód, że Wille Energiale to jedne z najlepszych na rynku Domów spełniających rygorystyczne wymagania oceniających w konkursie ekspertów.

Jest to sukces całego naszego zespołu!

Energiale Como

Energiale Como w standardzie Popular Class zapewnia wszystko czego potrzebujesz do zamieszkania, a w standardzie Luxury Class Energy+, dzięki technologii Energiale, dom produkuje energię. Wybór pozostawiamy Tobie.

Cena (standard deweloperski)

od 395 000 zł netto

Willa COMO to absolutnie optymalne pod każdym względem wykorzystanie powierzchni. Na parterze Willi znajduje się bardzo duży relaksowo-wypoczynkowy salon wraz z przestronną częścią jadalno-kulinarną. Istotnym komponentem jest duży pokój, który może pełnić rolę gabinetu z niezależnym wejściem. Wszystko uzupełnia komfortowa łazienka oraz pomieszczenie techniczne z niezbędnymi komponentami termiczno-energetycznymi i automatyką inteligentnego domu.

Na piętrze znajduje się bardzo przestronna, wyposażona w duże witryny o orientacji południowo-zachodniej, sypialnia małżeńska z wydzieloną strefą nocną oraz oddzieloną podwójnymi, rozsuwanymi drzwiami, strefą relaksacyjno-dzienną. Po przeciwnej stronie, znajdziemy również dwie niezależne sypialnie. Wszystko to uzupełnia funkcjonalna łazienka kąpielowa.

Energiale Como - Poznaj ofertę