Wieė Zalewo - Energiale Garda -_2
Tylko My

Budujemy w zgodzie z naturą

O nas

Energiale to firma technologiczno-inwestycyjna będąca autorem innowacyjnego projektu „Energiale”. Energiale to przełomowa skalowalna technologia łącząca w sobie autorskie projekty, modułowych, prefabrykowanych domów jednorodzinnych oraz osiedli, campusów, resortów z wszystkimi rozwiązaniami w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii.

Proponujemy rozwiązania od koncepcji i projektu po dostarczanie, montaż i rozruch całego systemu, składającego się z fotowoltaicznych zintegrowanych modułów dachowych wraz z hybrydowym inwerterem, magazynem energii, stacją ładowania pojazdów elektrycznych, pompą ciepła, centralą rekuperacji, automatyką inteligentnego domu oraz software integrującym z mikrosiecią, VPP – Virtual Power Plant i DSR – Demand Side Response.

Energiale to również EnergialeHub – nasz autorski projekt, który powstał w 2015 roku. EH to wielostanowiskowa, autonomiczna strefa ładowania pojazdów elektrycznych rozbudowana o strefę relaksu uzupełniona przez sklepy, punkty usługowe, paczko – i lodówkomaty, restauracje, kawiarnie, pozwalające pożytecznie i komfortowo spędzić czas potrzebny do ładowania samochodu elektrycznego.

W Energiale mamy tylko jeden cel – budowa zielonego świata. Wierzymy, że nasze zielone domy staną się przyszłością całego budownictwa mieszkaniowego. Budujemy dzisiaj z myślą o przyszłości.

Energiale realizuje Cele Zrównoważonego Rozwoju (SDG's) ONZ

Czym są Cele Zrównoważonego Rozwoju (SDG’s) ?

Cele Zrównoważonego Rozwoju (ang. Sustainable Development Goals – SDGs) to plan działania przyjęty przez rezolucję ONZ w 2015 roku na rzecz przemian i przeobrażeń świata, w którym potrzeby obecnego pokolenia mogą być zaspokojone w sposób zrównoważony, z szacunkiem dla środowiska oraz z uwzględnieniem potrzeb przyszłych pokoleń. Sformułowano 17 celów zrównoważonego rozwoju które mają być implementowane do 2030 roku.

Energiale a Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ

W Energiale  promujemy ekologiczne, innowacyjne i  zrównoważonego podejście do energetyki, gospodarowania zasobami, ograniczenia eksploatacji naszej planety. Celem jest nasza przyszłość i dobrobyt. Tą filozofią wspieramy i realizujemy Cele Zrównoważonego Rozwoju.

Napisali o nas

Nowe Świecie

Apartamenty w Tleniu. Co przyciągnęło dewelopera na teren gminy Osie? [WIZUALIZACJE]

Stooq.pl

Energiale chce postawić 40 domów na Mazurach w br., rozważa kolejne lokalizacje

WNP.PL

Zielona inwestycja Energiale. Na Mazurach wyrośnie samowystarczalne energetycznie osiedle

INWESTYCJE.PL

Energiale chce postawić 40 domów na Mazurach, rozważa kolejne lokalizacje

COMPARIC.PL

Energiale chce postawić 40 domów na Mazurach w br., rozważa kolejne lokalizacje

WNP.PL

Na Mazurach powstaną tanie "zielone domy".W pierwszym etapie „zielonej inwestycji” firma zamierza wybudować dwanaście domów jednorodzinnych.

Gazeta Wyborcza

Energiale chce zbudować samowystarczalne energetycznie
osiedle na Mazurach

Gram w zielone

Na Mazurach powstanie osiedle domów samowystarczalnych energetycznie.

Eurobuild CEE

Osiedle na Mazurach z własnym prądem

Budujemy domy zero emisyjne

Budujemy zielony świat

Budujemy zgodnie z naturą

Budujemy domy plus energetyczne

Budujemy zgodnie z naturą

Budujemy domy zero emisyjne

Budujemy domy plus energetyczne

Budujemy domy likwidujące ślad węglowy

Budujemy zielony świat