Nasze realizacje

Nasze realizacje

Nasze realizacje

Realizacje – Energiale Sp. z o.o. realizuje budowy nowoczesnych domów jednorodzinnych na terenie Polski. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią dotychczasowych realizacji. 

W zaprezentowanych realizacjach znajdziecie Państwo:

Domy do 70m2, domy prefabrykowane, domy z drewna, domy typu Nowoczesna Stodoła, domy modułowe, domy szkieletowe, energooszczędne domy z drewna.

Wszystkie domy powstają na ocieplonej płycie fundamentowej która stanowi doskonałą izolację od gruntu, konstrukcja wykonana jest w szkielecie drewnianym. Wszystkie nasze realizacje posiadają bardzo ciepłą trójszybową, siedmiokomorową stolarkę okienną W całym procesie budowlanym współpracujemy z renomowanymi Partnerami i dostawcami materiałów oraz komponentów budowlanych z najwyższej półki. W naszym zespole pracują zweryfikowani budowlańcy, architekci, projektanci, kierownicy budów oraz menadżerowie.

Cały proces technologiczny oraz więcej szczegółów z przyjemnością zaprezentujemy podczas rozmowy.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych klientów.

Realizacje domów Energiale - zalety

Energooszczędność

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i spełnieniu standardów WT2021, domy są wyjątkowo energooszczędne. Oznacza to niższe rachunki za energię i mniejszy wpływ na środowisko.

Szybkość i elastyczność

Chcesz szybko zbudować dom? Domy Energiale to rozwiązanie. A dzięki elastyczności projektowania, możesz mieć dom, który naprawdę odpowiada Twoim potrzebom i stylowi życia.

Trwałość i jakość

Domy Energiale są znane ze swojej trwałości i jakości. Dzięki produkcji w kontrolowanych warunkach fabrycznych, każdy element jest precyzyjnie wykonany, co przekłada się na długowieczność konstrukcji

Indywidualne projektowanie

Każdy z nas chce, aby jego dom był wyjątkowy. Z Energiale masz możliwość indywidualnego projektowania swojego domu modułowego, co pozwala na stworzenie wymarzonego miejsca do życia.

Realizacje