Rozpoczął się kolejny etap budowy wyjątkowych Willi Garda w Tleniu

Budujemy dla Ciebie tak jak dla siebie!

Od początku lutego ruszyły prace budowlane w związku z realizacją I etapu Inwestycji w Tleniu w ramach którego na kameralnej, zalesionej działce powstają dwie wyjątkowe Wille Garda.

Drewniane Wille budowane są z najwyższej jakości materiałów budowlanych w technologii ścian dyfuzyjnie otwartych – dzięki temu budynek jest „oddychający”. Budynki stoją na ciepłej płycie fundamentowej, która stanowi doskonałą izolację od gruntu.

Podwalinę zaizolowaliśmy specjalna membraną – Svillemembrane – to norweska izolacja dedykowana do domów szkieletowych izolująca konstrukcje drewnianą od betonu, oraz folią paroizolacyjną.
 
Użyte drewno to certyfikowany świerk C24. Drewno przyjechało do nas m.in ze Szwecji.
 
Cena Willi Garda wraz z działką 1150m2 wynosi obecnie 495 000 zł

Energiale Garda

Willa Garda położona na przepięknej, częściowo zalesionej działce położonej w bezpośrednim sąsiedztwie lasu w miejscowości Tleń (serce Borów Tucholskich) to wszystko co tylko może zaoferować Dom. Spokój, harmonia z naturą, luksus, niezależność oraz komfort.

Wszystkie walory inwestycji najlepiej jednak widać na żywo, dlatego zapraszamy Państwa do odwiedzin na miejscu inwestycji.

Energiale Garda to przede wszystkim absolutna harmonia i doskonałe proporcje funkcjonalnych stref. Strefę dzienną stanowi komfortowy salon wraz z wydzieloną praktyczną częścią kuchenno-koktajlową oraz jadalnią. Całość jest idealnie doświetlona panoramicznym przeszkleniem z wyjściem na przestronny taras z ekspozycją zachodnią.

Prosto z komfortowego salonu udajemy się schodami na piętro domu, do części wypoczynkowej i nocnej. Kryją się w niej dwie wygodne sypialnie. Jedna duża, przeszklona witryną w orientacji tajemniczo zachodzącego słońca oraz druga, w której słońce wita nas zalotnie z samego poranka.

Energiale Garda - Poznaj ofertę