Zostań Partnerem Sprzedaży

Energiale Home

Dołącz do naszej sieci partnerskiej aby razem budować nowoczesne, przyjazne środowisku domy  w Polsce

Zostań Partnerem Sprzedaży

Energiale Home

Dołącz do naszej sieci partnerskiej aby razem rozwijać nowoczesne i ekologiczne budownictwo w Polsce

Zostań Partnerem Sprzedaży Energiale Home

Dzień dobry!

Jak zapewne Państwo wiecie, na rynku nieruchomości mamy do czynienia z ciekawą sytuacją. Sprzedaż mieszkań i domów gwałtownie spadła, w tym segmencie widać wyraźne oznaki stagnacji.

Jednak na rynku budownictwa jednorodzinnego przez zmniejszoną ilość budów  zauważamy odwrócenie trendu wzrostu cen materiałów budowlanych w konsekwencji czego od kilku tygodni notujemy wzrost zainteresowania budową domów jednorodzinnych.

Wobec tego zjawiska mamy doskonałą ofertę – wyjątkowe produkty oraz propozycje współpracy.W Energiale Home Szukamy Partnerów Sprzedaży – często związanych już z rynkiem nieruchomości ale chcących poszerzyć swoją ofertę o dodatkowe produkty.

W praktyce wystarczy przekazać nam klienta a cały proces sprzedaży i budowy poprowadzimy sami.

Mamy gotowa umowę dla Partnera Sprzedaży, przydzielamy z naszej strony także opiekuna

Poniżej więcej szczegółów:

Wille Energiale

To wyjątkowe połączenie technologii z naturą i natury z technologią. Stawiamy na ekologiczne materiały premium o wysokich standardach i parametrach. Nasze domy kierujemy do absolutnie wyjątkowych klientów.

To także bardzo niskie koszty energii i ciepła. Zaawansowane komponenty energetyczno-termiczne i innowacyjne rozwiązania to swoiste serce naszych domów i klucz do sukcesu na rynku.

Korzyści ze współpracy

Gotowy Produkt Premium

Zyskujesz w Swoim portfolio dopracowany, wyróżniający się produkt gotowy do skierowania na rynek nieruchomości. Nasze domy i wille to luksusowe, o najwyższych parametrach termicznych zaawansowane technologicznie budownictwo.

Samowystarczalność energetyczno-termiczna i ekologia

Wszystkie nasze domy i wille mogą być wyposażone w autonomiczną instalację fotowoltaiczną, pompy i bufory ciepła, magazyny energii oraz domowe stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

Szybkość, logika i intuicyjność budowy

Po zakończeniu procedury administracyjnej i uzyskaniu Pozwolenia na Budowę, nasze domy i wille budujemy w 3 miesiące od chwili wejścia na plac budowy.

Beneficja

- Szybkość, logika i intuicyjność budowy.
- Doskonałe, certyfikowane materiały konstrukcyjne termiczne. - Szacunek dla otaczającej przyrody (zachowujemy jej najcenniejsze komponenty)
- Najniższe z możliwych koszty eksploatacyjne w zakresie zużywanej energii elektrycznej jak i ciepła