Kolejna inwestycja Energiale - SPV Energiale One

Zainicjowane kilka miesięcy temu rozmowy przynoszą wymierne skutki. Wczoraj technikalia a dzisiaj podpisanie umowy przedwstępnej na realizacje mini osiedla Energiale Garda – 7 domów w podbydgoskiej miejscowości Prądocin – Chmielniki, gmina Nowa Wieś Wielka przy trasie Bydgoszcz – Inowrocław. 

Działki o powierzchni od 800m2 do 1200m2. Prądocin – Chmielniki są tradycyjnym miejscem wypoczynku mieszkańców Bydgoszczy. Teren realizacji inwestycji położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie (400 metrów) od jeziora Jezuickiego w otoczeniu lasów (Puszcza Bydgoska). Na terenach położonych wokól znajdują się liczne domy rekreacyjno-wypoczynkowe jak również całoroczne domy o charakterze rezydencji. 

Teren jest doskonale skomunikowany. Położony jest w bezpośredniej bliskości drogi krajowej nr 25 przy trasie Bydgoszcz – Inowrocław która łączy się z droga ekspresowa nr 10 i obwodnica miejska Bydgoszczy (polaczenie z droga ekspresowa S5). 

Dla realizacji tego projektu powołujemy SPV – (Special Purpose Vehicle, spółkę celową) o nazwie Energiale One.

Tą inwestycją jako Energiale Home kontynuujemy krajową ekspansje. Jeżeli jesteś zainteresowany budowa naszych zero emisyjnych, plus energetycznych, likwidujących ślad węglowy domów Energiale to prosimy o kontakt. 

Oddajemy w Państwa ręce dom absolutnie wyjątkowy – pierwszy i jedyny na polskim rynku wobec którego nikt nie może przejść obojętnie. Dom, który w sposób automatyczny, intuicyjny i wyjątkowy łączy technologię z naturą i naturę z technologią.